Vandaag past Pippa voor het eerst op bij Felix en zijn zusje Saar.
‘Wat willen jullie doen?’ vraagt Pippa als mama weg is.
‘Ik wil in een raket naar de maan!’ roept Felix.
‘Ik wil jarig zijn,’ zegt Saar.
Pippa kan alles oplossen – helemaal op haar eigen manier! En als ze het even niet meer weet? Dan helpen Felix en Saar.
Dit prentenboek maakte ik samen met de Duitse illustratrice Regina Kehn. Zij zorgde een paar jaar geleden voor de prachtige illustraties in de Duitse versie van Mijn bijzonder rare week met Tess, dus ik vond het geweldig om nu met haar samen te werken aan een prentenboek.
Pippa past op is grappig en heel herkenbaar voor alle kinderen vanaf drie jaar die ooit iets hebben gebroken, zijn gevallen of spaghettisaus in hun haar hebben gehad – alleen is het deze keer de oppas voor wie alles misgaat!
Anna Woltz bedacht een verhaal vol heerlijk herkenbare taferelen en voegde daar een verrukkelijke verdraaiing aan toe. … ‘Pippa past op’ is een ultiem prentenboek. … De tekst leest heerlijk voor en het zachte einde is de perfecte afsluiter van weer een drukke dag.
-Boekwijzer.com